Muyu Yataklar 100 Gece Deneme Süresi ve  İade Politikası

Muyu yataklardan herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için öncelikli yapmanız gereken, teslim alma tarihinden itibaren 100 gece içinde bize talebinizi Ürün İadesi sayfasını kullanarak veya müşteri hizmetleri 0850 440 4 440 aracılığıyla sözlü olarak iletmenizdir.

İade etmek istediğiniz yatak veya yataklar için herhangi bir sebep belirtmek zorunda değilsiniz. 

İade talebiniz bize ulaştıktan sonra, anlaşmalı olduğumuz nakliye firması aracılığı ile geri alınır. İade edeceğiniz yatak veya yatakların geri gönderim bedeli tarafımızca karşılanır. 

Yatakların bize ulaşmasını takip eden 7 gün içerisinde size ödeme yaptığınız yol ile iade işlemi gerçekleştirilir. Kredi kartınıza iade işleminin yansıması, normal koşullar altında 2-5 iş günü sürmekle beraber bankanızın prosedürlerine bağlı olarak değişebilmektedir.

100 Gece Deneme ve İade Koşulları

 • Muyu yatağa bazen alışabilmeniz 30 ila 60 gün aralığında değişebilir. İade etmek istediğiniz yatağı en az 60 gün denemelisiniz. 60 gün sonrası iade sürecinizi başlatabilirsiniz. 

 • İade etmek istediğiniz yatağın formunun bozulmaması, yatak üzerinden herhangi bir kalıcı leke, kesik, yanık olmaması gerekmektedir.
   
 • İade etmek istediğiniz ürün ile ilgili Ürün İade Formumuzu eksiksiz olarak doldurmanız veya support@muyusleep.com adresine iade talebi e-postası göndermeniz gerekmektedir.

 • İade etmek istediğiniz ürünlerin geri alım planlamasını sizin için yapabiliriz. Bizim aracılığımız ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca taşınan iadelerin geri nakliye ücreti tarafımızca karşılanır.  

 • Eğer bir kampanya kapsamında promosyon bir ürün hediye edildiyse iade edilen yatakla birlikte hediyeninde geriye iade edilmesi gerekmektedir.

 • Ürünün tekrar naylon paketiyle özenlice paketlenmesi müşterinin sorumluluğundadır. Muyu yatağın kutusunu talep etmez fakat yatağa ait naylon ambalajı saklamanızı öneririz. İade esnasında yatağın tekrar bu ambalaja koyulması ve özenli bir şekilde uç kısmının bant ile kapatılması gerekmektedir. 

 • 100 gece deneme süresi kapsamında olan yataklarımız için iade sürecinde  kutu talep edilmemektedir.

 • Özel ölçüde kişiye özel yapılan yetişkin yatakları, bebek ve çocuk yatakları, yastıklar ve diğer yan uyku ürünleri 100 gece deneme süresi kapsamında değildir. İade edilemez.


İade olan Muyu yataklar ne oluyor?

Muyu'nun her zaman ilk önceliği müşterilerinin ürününden memnun kalması ve iade oranlarını en az seviyede tutmak.  Müşterilerimiz muyu yataktan memnun kalmadığı taktirde koşulsuz olarak yatağını iade edebilir. Muyu yatak bu konuda kesinlikle hiç bir zorluk çıkartmaz.

Muyu Yatak iade edilen yatakları sterilize ederek mağaza teşhirlerinde, fotoğraf çekimlerinde, yerel belediyelerle sosyal sorumluluk projelerinde kullanır.  İade edilen yataklar kesinlikle yeni bir müşteriye satılmaz. 


Diğer Muyu Uyku Ürünleri İade Politikası

Muyu ürünlerinden herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için öncelikli yapmanız gereken, teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde bize talebinizi yazılı veya müşteri hizmetleri aracılığıyla sözlü olarak iletmenizdir. 

İade talebiniz bize ulaştıktan sonra, Muyu tarafından aşağıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir. Onaylandığı takdirde ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz nakliye firması aracılığı ile geri alınır. İade edeceğiniz ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli tarafımızca karşılanır.

Ürünlerinizin, bize ulaşmasını takip eden 7 gün içerisinde size ödeme yaptığınız yol ile iade işlemi gerçekleştirilir. Kredi kartınıza iade işleminin yansıması, normal koşullar altında 2-5 iş günü sürmekle beraber bankanızın prosedürlerine bağlı olarak değişebilmektedir.


Genel İade Koşulları

 1. İadeler mutlak suretle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. (Bu kural yataklar için geçerli değildir. Yastık ve diğer uyku ürünleri için geçerlidir.)

 2. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 3. İade etmek istediğiniz ürün ile ilgili  Ürün İade Formumuzu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.

 4. İade etmek istediğiniz ürünlerin geri alım planlamasını sizin için yapabiliriz. Bizim aracılığımız ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca taşınan iadelerin geri nakliye ücreti tarafımızca karşılanır. Aksi takdirde kargo firması sizden taşıma ücreti talep edecektir.


Hasarlı veya Ayıplı ürünlerin iadesi

Siparişinizi teslim alırken, kolilerin EKSİKSİZ ve SAĞLAM olduğunu mutlaka kontrol ediniz. Ürünleriniz sevk irsaliyesi ile teslim edilir. E-arşiv uygulaması kapsamında, faturanız sadece elektronik ortamda oluşturulur ve e-posta adresinize otomatik olarak gönderilir. 

Kargo yetkilisi, sizden kolileri eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınıza dair imza alacaktır. Koli dışında hasar bulunması durumunda, bu ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Bu ürünlerin değişimi 14 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu durumda, sizden ek bir nakliye veya ürün bedeli talep edilmeyecektir.

Teslim esnasında fark edilmeyerek teslim alınan hasarlı veya ayıplı ürünlerin iadesi için Müşteri Hizmetleri bölümümüz, ürünün hasar veya ayıbını gösteren fotoğraf göndermenizi talep edebilir. Yapılan inceleme sonucunda tüketici kaynaklı olmadığı tespit edilmesi durumunda birebir değişim işlemi yapılacaktır. Değişimi yapılacak olan ürün ile birlikte orijinal faturada yer alan iade alanları eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir. 


Eksik veya Yanlış ürünlerin iadesi

Siparişinizde eksik ürün var ise, diğer ürünlerinizi teslim alarak, eksik ürünler için imza atmadan önce bunu not olarak belirtmelisiniz. Öte yandan, siparişinizde yanlış ürün bulunuyorsa, bu ürünü teslim almamalı ve teslimat irsaliyesinde yazılı olarak belirtmelisiniz.

Siparişiniz ile ilgili iade ve değişim talepleriniz için Bize Ulaşın formunu kullanarak veya 0850 440 4 440 nolu telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.