Ürünler
  1. Canlı Destek

Yatak Ölçü Klavuzu

Size en uygun yatak ölçüsünü bulabilmeniz için bir kılavuz hazırladık.

90x200

1890 TL'den başlayan fiyatlarla

En küçük Muyu seçimi olan bu yatak, piyasada bulabileceğiniz en küçük tipteki yataktır. Gençler, çocuklar ve misafir odaları için oldukça uygundur. Yaşam alanı dar olanlar müşterilerimiz için iyi bir tercihtir.

100x200

1480 TL'den başlayan fiyatlarla

En küçük yatağa göre biraz daha (10cm) geniş bir tek kişilik yatak isterseniz, bu yatak tam size göre. Evcil hayvanına yatağında yer açmak isteyen veya kilolarıyla sorun yaşayanlar için de uygun bir seçim olacaktır.

140x200

1680 TL'den başlayan fiyatlarla

Yatak odası geniş olmayan çiftler için tasarlandı. Çift kişinin yatabileceği bir ölçü olup yatak odanızda daha fazla alan açmak için veya kompakt yatak odaları için uygundur. Yalnız çocuğunuz ve evcil hayvanınıza pek yer kalmayacağını unutmayın, sadece çift kişiliktir.

160x200

2999 TL'den başlayan fiyatlarla

Avrupa’nın en çok tercih edilen çift kişilik yatak ölçüsüdür. Çift kişinin rahatlıkla yatabileceği hatta çocuk veya evcil hayvanınıza yer açabileceğiniz kadar büyüktür.

180x200

3250 TL'den başlayan fiyatlarla

Yataktan daha fazlasını isteyenler ve yatakta kendine alan açmak isteyen çiftler için hazırlandı. Geniş yatak odasına sahip çiftler için tercih edilmiş konforlu bir seçimdir.

200x200

3750 TL'den başlayan fiyatlarla

Büyük ve geniş yatak odaları için üretildi. Yatakta geniş ve rahat uyumak isteyenlere, çocuklarınız ile birlikte yatabilecek kadar geniş. Tabi buna çok da alıştırmayın :)